КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

1 квітня - День сміху

   1 квітня увесь світ відзначає День сміху, який ще називають Днем дурня. У цей день прийнято жартувати один з одного, але так, щоб було справді смішно :).
   Щоб жити більш щасливим і здоровим життям, потрібно частіше посміхатися, — і це не просто слова, а науково обґрунтоване твердження. Навіть коли ми усміхаємося, не відчуваючи особливу радість, ми запускаємо вироблення в організмі хімічних речовин, які допомагають налаштуватися на більш позитивний лад.
 
   10 причин для того, аби частіше усміхатися:
1. Посмішка робить нас більш відкритими та доброзичливими. Дослідження показують, що справжня усмішка спонукає інших думати, що у вас є безкорисливі наміри, тому вона може стати магнітом для залучення друзів.
2. Посміхаючись, ми виглядаємо молодшими та привабливішими. 
3. Посмішка заразлива. Посмішка може змусити іншу людину усміхнутися. Люди часто переймають те, що бачать: на посмішку вони будуть відповідати тим же. Така «автоматична мімікрія» допоможе активувати інші речі: коли навколишні посміхаються у відповідь, у них також покращується настрій.
4. Посмішка допомагає прожити довше. Посміхаючись, ми розслабляємося, серцевий ритм сповільнюється, а кров'яний тиск знижується, що зменшує ймовірність серцевих захворювань. 
5. Посміхаючись, ми підвищуємо ступінь довіри. Люди більш охоче вірять і відкриті тим, хто налаштований дружелюбно та усміхається.
6. Посмішка зміцнює стосунки. Люди, які більше усміхаються, схильні бути більш оптимістичними, радісними і емоційно стабільними та мають більш здорові довгострокові стосунки.
7. Посмішка може зробити іншу людину щасливішою. Коли ми бачимо посмішку на обличчях оточуючих, у нас стимулюється робота серця і мозку. 
8. Посмішка додає впевненості. Уявіть себе усміхненою людиною із гарною поставою, і ви одразу відчуєте себе більш впевнено.
9. Посмішка покращує емоційне та фізичне самопочуття. Навіть коли ми усміхаємося, не відчуваючи себе достатньо щасливими, ми можемо запустити вироблення в організмі хімічних речовин, які допомагають налаштуватися на позитив. 
10. Посміхатися порівняно просто: усмішка вимагає менших зусиль, ніж похмурість, тому що задіє меншу кількість лицьових м'язів.
   Учні, студенти та співробітники КЗ «ДОСКСМ ім. С. БУБКИ»  із задоволенням діляться з вами своїми посмішками та кумедними моментами! 
   Отже... Посміхайтеся! Не бійтесь бути смішним та смішити! Даруйте людям радість!