gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

1 вересня в ДВУОР IМ. С. БУБКИ

     Щойно промайнуло літо і всi учнi та студенти зібралась на подвір'ї рідного училища. Зi святковим настроєм поспішали сьогодні до закладу педагоги, учні, батьки, гості. Поспішали, адже саме цього дня в усіх навчальних закладах розпочинається новий 2017-2018 навчальний рік. На урочистому заході були присутні батьки, випускники, учні,студенти, педагоги, тренери, працівники училища,  начальник управлiння фiзичної культури та спорту Донецької облдержадмiнiстрацiї Мицик В.П., директор Донецького обласного центру фiзичного здоров’я населення «Спорт для всiх», випускник училища 2005 року, Головченко С.А., начальник управлiння з фiзичнoї культури та спорту Бахмутської мiської ради Лис В.М.

     Присутнiх вітали директор ДВУОР IМ.С.БУБКИ I.К. Анушкевич та гостi свята. Приємною подією є те, що у велику училищну сім'ю цього року влились новi учнi 7 класу та студенти I курсу. Саме для них були сказані теплі слова та побажання, а також для учнiв 7 класу було вручено пам’ятнi подарунки. За успiхи у навчаннi та особливi досягнення в спортi були нагородженi  кращi учнi та студенти ДВУОР.

    Тож дзвiнко пролунав перший в цьому навчальному роцi дзвінок і учні та студенти ДОНЕЦЬКОГО ВИЩОГО УЧИЛИЩА ОЛIМПIЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ IМ.С.БУБКИ вже з'ясовують нове, поки що для них невідоме і незвідане.

    Тож побажаємо їм успіхів у новому навчальному році. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху!

gallery/день знань