КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

100 років проголошення Української Держави

   29 квітня 2018 р. виповнилося 100 років проголошення Української Держави (Гетьманату  Павла Скоропадського).
   Указом Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр.» ушанування подій та видатних учасників Української революції визначено одним з пріоритетів діяльності органів державної влади на 2017-2021 рр.
   У ДВУОР ІМ.С.БУБУКИ з цієї нагоди було розроблено систему заходів щодо вшанування пам’яті учасників Української революції: уроки-пам’яті «Герої не вмирають» (7-8 класи), інформаційні хвилинки «Гетьман Павло Скоропадський», брифінг «Чи продовжується революція сьогодні?» (7-8 класи), конференція «Українська Держава – приклад формування сучасної державності» (І-ІІІ курси). Засідання дискусійного клубу «Держава UA» провела викладач історії Леонова Лариса Олександрівна з учнями 10-11 класів та студентами І-ІІІ курсів.
   Додаткові матеріали до теми, які видані Українським інститутом національної пам’яті, були використані викладачами при вивчені історії України в 10 класі у темі «Українська революція 1917-1921 рр.» та під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
   В результаті діяльності над вищезазначеним історичним періодом учні і студенти дійшли до висновків, що правління Павла Скоропадського – 29 квітня-14 грудня 1918 р. – було одним з етапів Української революції. Здобувши владу, гетьман скористався саме мирним періодом для зміцнення української державності.    

 

  З 13 по 19 травня у м. Скоп’є (Македонія) пройшов чемпіонат Європи з боротьби вільної серед кадетів.
   У ваговій категорії 49 кг бронзову нагороду завоювалаТетяна Профатілова.
   Спортсменку підготував тренер-викладач: Шепелєв Г.М.