КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

14 нагород чемпіонату Донецької області з дзюдо

   12 січня 2020 р. у манежі стадіону «Металург» міста Бахмут стартував новий змагальний сезон у дзюдо. Чемпіонат Донецької області серед кадетів U18, а також U15 і U13 зібрав велику кількість учасників (297), тожсутички тривали одночасно на чотирьох татамі.Для хлопців і дівчат старшої вікової категорії це змагання є відборомначемпіонат України, який відбудеться 29-31 січня у Львові.

   На відкритті змагань учасників привітали: директор ДВУОР ім. С.Бубки Ігор Анушкевич; виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора; президент Федерації дзюдо Донецької області Дмитро Ігнатенко.

   Організатори чемпіонату застосували нову комп’ютерну систему «judoshiai», використання якої дозволяє легше орієнтуватися у послідовності виступів спортсменів, номеру килимів, кольору кімоно, а також прискорити проведення змагань.

   За підсумками змагань найбільшу кількість нагород вибороли представникиДВУОР ім. С.Бубки – 14 (8 золотих, 3 срібні, 3 бронзові).

U-15 (2006-2007 р.н.):
1 місце – В’ячеслав Паршин (до 81 кг, 8-Б клас).
U-18 (2003-2005 р.н.):
1 місце – Семен Ракицяну (до 73 кг, II курс, 22 група),
1 місце – Микита Гладких (до 81 кг, 11 клас),
1 місце – Максим Разгонов (до 90 кг, II курс, 22 група),
2 місце – Володимир Моня (до 66 кг, I курс, 11 група),
3 місце – Михайло Машталер (до 50 кг, 9-Б клас),
3 місце – Кирило Іванов (до 55 кг, II курс, 21 група),
3 місце – Максим Гатаув (до 66 кг, II курс, 22 група).
WU-15 (2006-2007 р.н.):
1 місце – Єлизавета Лисенко (до 35 кг, 7 клас),
2 місце – Альона Крутиголова (до 48 кг, 7 клас).
WU-18 (2003-2005 р.н.):
1 місце – Світлана Папіна (до 52 кг, 9-А клас),
1 місце – Анна Косарєва (до 57 кг, I курс, 11 група),
1 місце – Юлія Войпанюк (до 70 кг, II курс, 21 група),
2 місце – Анастасія Судоплатова (до 70 кг, 11 клас).

   Переможців і призерів підготовували тренери-викладачі Павло Годлевський, Даніїл Мільошкін, Давид Осипян.

   Медалі і грамоти переможцям і призерам вручили:бронзова призерка I Юнацьких Олімпійських ігор-2010, переможниця і призерка чемпіонатів і Кубків України Ксенія Дарчук;виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора;суддя змагань, тренер-викладач ДВУОР ім. С.Бубки Даніїл Мільошкін.