КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

«16 днів проти насильства»

   17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.
   Ця дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, що в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо. Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля. Символом проти всіх форм насильства над жінками є біла стрічка.
   В цей день уряди країн та міжнародні організації здійснюють заходи з метою підвищення інформованості суспільства щодо цієї проблеми. Жінки по всьому світу стають жертвами зґвалтувань та зазнають побутового насилля, до того ж, масштаби та істинна природа такого насильства нерідко приховані.
   Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки. Ми маємо визнати, що проблема насилля в Україні все ще існує. Україна як держава докладає зусиль, аби викорінити насильство в сім‘ї: ухвалено Закон «Про попередження насильства в сім’ї» та країна приєдналася до кампанії ООН проти побутового насильства.
   Спортсмени КЗ «ДОСКСП ім. С. БУБКИ» долучаються до акції «16 днів проти насилля». Своїм прикладом вони доводять, що нове покоління, розвиває справжні людські цінності на всіх рівнях. 

 

 - Повідомлення для підлітків

 - Що таке насилля

 - Правила, які допоможуть запобігти насильству в сім’ї

 - Правила, які допоможуть запобігти насильству на вулиці