КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

19 нагород коледжу з боксерських змагань пам’яті Антона Федоровського

   З 2 по 7 вересня 2020 року в спортивному комплексі «Металург» міста Бахмут відбулись два боксерські турніри: чемпіонат Донецької області з боксу серед чоловіків, молоді, юніорів і юніорок, а також обласний турнір пам’яті майстра спорту України Антона Федоровського (юнаки та дівчата 2006-2007 р.н.).

   На урочистому відкритті змагань учасників привітали: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик; директор Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, заслужений тренер України Ігор Анушкевич; головний суддя змагань, тренер-викладач ДОСКСП ім. С.Бубки Анатолій Переяслов та інші почесні гості.

   Загалом на ринг вийшли 186 боксерів з 18 міст Донецької області. Серед них – 20 учнів і студентів Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

   Учні і студенти коледжу здобули 19 нагород:
1 місце (44 кг) – Юхим Нещерет (б/р, 9-й клас, м. Бахмут),
1 місце (49 кг) – Дмитро Тендюк (1-й розряд, III курс, м. Бахмут),
1 місце (50 кг) – Всеволод Ярош (б/р, 8-й клас, м. Бахмут),
1 місце (52 кг) – Олександр Корюк (2-й розряд, II курс, м. Курахове),
1 місце (52 кг) – Єгор Гаврилюк (1-й розряд, I курс, м. Бахмут),
1 місце (60 кг) – Володимир Камаєв (КМСУ, I курс, м. Краматорськ),
1 місце (60 кг) – Олександр Чекалов (1-й розряд, IV курс, м. Костянтинівка),
1 місце (75 кг) – Микола Сірокуров (1-й розряд, III курс, м. Бахмут),
1 місце (81 кг) – Ренат Курбанов (1-й розряд, III курс, м. Бахмут),
1 місце (91 кг) – Станіслав Лях (1-й розряд, IV курс, м. Селидове),
1 місце (52 кг) – Анна Індик (1-й розряд, I курс, м. Новогродівка),
1 місце (57 кг) – Єва Єриш (2-й розряд, II курс, м. Костянтинівка),

2 місце (52 кг) – Іван Галушко (б/р, 9-й клас, м. Бахмут),
2 місце (69 кг) – Закаріа Джалілов (КМСУ, IV курс, м. Бахмут),
2 місце (75 кг) – Артур Камаєв (1-й розряд, IV курс, м. Краматорськ),

3 місце (57 кг) – Пилип Такташов (б/р, 9-й клас, м. Дружківка),
3 місце (60 кг) – Микола Лісковець (КМСУ, III курс, м. Селидове),
3 місце (64 кг) – Віталій Таран (б/р, 8-й клас, м. Покровськ),
3 місце (91 кг) – Данило Єрмолов (б/р, 11-й клас, м. Горлівка),

б/м (64 кг) – Султан Крючков (1-й розряд, I курс, м. Білозерське).

   Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та сувенірами.
   Учнів і студентів коледжу до змагань підготували тренери-викладачі ДОСКСП ім. С.Бубки Володимир Стратан, Анатолій Переяслов і Максим Харченко.