ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

36 нагород чемпіонату області з вільної боротьби серед кадетів та юніорів

   6 та 7 березня 2020 р. у місті Бахмут, у манежі стадіону «Металург», відбувся чемпіонат Донецької області з боротьби вільної серед кадетів та кадеток 2003-2005 років народження, юніорів та юніорок 2000-2002 років народження.
   За право увійти до складу збірних команд Донеччини у зазначених вікових категоріях змагалися понад 150 хлопців та близько 50 дівчат. Спортсмени представлють міста Бахмут, Дружківка, Краматорськ, Лиман, Маріуполь, Мирноград, Селидове, Слов’янськ, Торецьк, а також Волноваський, Великоновосілківський та Слов’янський райони.
   Успішно виступили на чемпіонаті вихованці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, які вибороли 36 медалей – 22 золоті, 10 срібних, 4 бронзові.
   Кращі серед кадетів (2003-2005 р.н.):
51 кг – I місце – Євген Харитонов (9-А клас, м. Бахмут);
60 кг – I місце – Максим Кізюк (II курс 22 група, м. Бахмут);
60 кг – III місце – Олег Ігнатов (I курс 12 група, м. Покровськ/Бахмут);
65 кг – II місце – Денис Кулініч (I курс 12 група, м. Лиман/Бахмут);
65 кг – III місце – Данило Шевченко (II курс 21 група, м. Попасна/Бахмут);
71 кг – IV місце – Андрій Москальов (9-Б клас, м. Соледар/Бахмут);
71 кг – V місце – Дмитро Мошенський (II курс 21 група, м. Лиман/Бахмут);
80 кг – I місце - Олександр Сафонов (I курс 12 група, м. Слов’янськ/Бахмут);
92 кг – I місце – Дмитро Рутченко (8-А клас, м. Маріуполь/Бахмут);
110 кг – II місце – Анатолій Алтунін (11 клас, м. Бахмут).
   Кращі серед кадеток (2003-2005 р.н.):
43 кг – I місце – Віолетта Семчова (I курс 12 група, м. Торецьк/Бахмут);
46 кг – I місце – Софія Леппа (9-Б клас, м. Слов’янськ/Бахмут);
49 кг – I місце – Аїда Керимова (I курс 12 група, м. Торецьк/Бахмут);
49 кг – II місце – Анастасія Задворна (9-А клас, м. Бахмут);
49 кг – III місце – Анастасія Кудрявцева (II курс 22 група, м. Бахмут);
53 кг – I місце – Марина Гетта (I курс 12 група, м. Торецьк/Бахмут);
53 кг – II місце – Вікторія Власович (9-Б клас, м. Дружківка/Бахмут);
57 кг – I місце – Єлизавета Виноград (9-А клас, м. Краматорськ/Бахмут);
57 кг – II місце – Олександра Федорченко (II курс 21 група, м. Мирноград/Бахмут);
61 кг – I місце – Катерина Шалікова (11 клас, м. Бахмут);
61 кг – II місце – Галина Олексіївська (I курс 12 група, м. Торецьк/Бахмут);
69 кг – I місце – Євгенія Сєдих (I курс 12 група, м. Бахмут).
   Кращі серед юніорів (2000-2002 р.н.):
57 кг – I місце – Микита Гончаров (III курс 32 група, Бахмутський район/Бахмут);
57 кг - II місце – Олекс Дзюбенко (II курс 21 група, м. Бахмут);
61 кг – I місце – Данило Левус (III курс 32 група, м. Бахмут);
61 кг - II місце – Микита Савченко (III курс 32 група, Бахмутський район/м. Бахмут);
65 кг – I місце – Микита Карманов (III курс 32 група, м. Селидове/Бахмут);
65 кг - II місце – Дмитро Черніков (III курс 32 група, м. Бахмут);
65 кг - III місце – Кирил Перетятько (II курс 22 група, м. Бахмут);
70 кг – I місце – Микита Василенцев (III курс 31 група, м. Селидове/Бахмут);
79 кг – I місце – Роман Гусар (IV курс 41 група, м. Лозова/Бахмут);
92 кг – I місце – Артем Корбан (II курс 22 група, м. Бахмут);
125 кг – I місце – Олександр Саранов (III курс 31 група, Великоновоселківський район/м. Бахмут).
   Кращі серед юніорок (2000-2002 р.н.):
53 кг – I місце – Тетяна Профатілова (III курс 32 група, смт Новгородське/м. Бахмут);
59 кг - II місце – Віолетта Петровська (IV курс 41 група, м. Новогродівка/Бахмут);
62 кг – I місце – Катерина Зелених (III курс 32 група, м. Бахмут);
65 кг – I місце – Еліна Пишкіна (III курс 32 група, м. Торецьк/Бахмут);
72 кг – I місце – Орина Білоус (III курс 31 група, м. Бахмут).
   Переможців і призерів чемпіонату нагороджено грамотами та медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
   До чемпіонату борців підготували тренери-викладачі ДВУОР ім. С.Бубки Андрій та Максим Єфремови, Григорій Шепелєв, Людмила Скляренко, Ірина Гусяк.
   Вітаємо спортсменів і тренерів з перемогами!