КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Акція "16 днів проти насилля!"

Мій улюблений світ – це не казка
А реально щасливе життя.
Бо звільнивши наш світ без насильства
Можна сміло іти в майбуття.


   Щороку з 25 листопада по 10 грудня в багатьох країнах світу проходить акція "16 днів проти насилля!". Дати проведення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
   Тому в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ проводиться ряд просвітницьких заходів.  Виховні години на тему: «Вільні від насильства. Стоп булінг!» у 8-11 класах. Найвищою цінністю будь–якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека.
У сучасному світі проблема насильства стосовно жінок та домашнє насильство, попри всі досягнення цивілізації, зберігає свою актуальність. Таке насильство залишається однією з надзвичайно поширених форм порушення прав людини, від якої переважно страждають найбільш уразливі групи осіб (жінки, діти, особи з інвалідністю).  Протягом місяця найактивніші студенти училища приймали участь в проекті «Молода енергія громад», що здійснюється  ГО "Слов'янський  культурний центр "Задзеркалля" у рамках програми ЮНІСЕФ "Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні, яка впроваджується  за фінансової підтримки Європейського Союзу на базі молодіжного центру «Перспектива» де запрацював Гендерний інформаційний центр (інформаційна підтримка з гендерних питань). Наші волонтери вели інформаційно-просвітницьку  роботу серед мешканців міста з питань попередження гендерно-зумовленого насильства та здійснювали  інформаційну підтримку з гендерних питань в Гендерному інформаційному центрі.
   Працівники училища мали змогу отримати безоплатну правову консультацію спеціалістів Головного територіального управління юстиції у Донецький області в рамках ділової бесіди «Я маю право».