КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Борчині коледжу готуються на двотижневому навчально-тренувальному зборі

   Жіноча збірна команда України з боротьби вільної U-20 проводить заключний етап  підготовки навчально-тренувального зборі напередодні виступу на чемпіонаті Європи.
   Борчині коледжу Марія Єфремова та Єлизавета Виноград готуються на двотижневому навчально-тренувальному зборі в складі збірної команди України з боротьби вільної, що триває з 12 червня та завершиться 24 червня в м. Києві на олімпійській базі «Конча-Заспа».  Та вже 26 червня в іспанському місті Сант’яго де Компостелла буде стартувати чемпіонат Європи серед спортсменів до 20 років, де спортсменки будуть мати змогу захищати честь нашої країни.
   Іспанія стала першою країною, яка заборонила в’їзд російським та білоруським спортсменам. Вбивцям та грабіжникам не місце на спортивних килимах цивілізованого світу. Отже представники окупантів не будуть приймати участь у змаганнях. Вся борцівська спільнота безмежно вдячна Королівству Іспанія за сильну та непохитну позицію, за підтримку України та засудження дій російських загарбників. 
   Подяку країні вже висловив Президент Асоціації спортивної боротьби України Юрій Копитко:
“Дякуємо за таке рішення уряду Іспанії та Федерації спортивної боротьби Іспанії. Це гарний приклад для усіх країн, як потрібно бойкотувати російських спортсменів на усіх міжнародних змаганнях.
   Нашим борцям бажаю успіхів та перемог. Ви неймовірні молодці, завжди показуєте чудові результати. Впевнений, і на цьому Чемпіонаті будуть чути наш Гімн”
   Інформацію взято з сайту http://ukrwrestling.com.ua/.
   Тренери-викладачі спортсменок Єфремов Андрій та Єфремов Максим.
   Вболіваємо за наших спортсменок та бажаємо вдалого збору та успіхів на прийдешніх змаганнях!