ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Чемпіонат Європи з боротьби вільної серед юніорів та юніорок. Іспанія

04-08.06.2019 року у м. Понтеведра (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби вільної серед юніорів та юніорок. У складі збірної команди України були спортсменки ДВУОР ІМ.С.БУБКИ – Профатілова Тетяна та Зелених Катерина. У непередбачуваній боротьбі Зелених Катерина зайняла 3 місце у ваговій категорії до 62 кг та виборола можливість виборювати медаль у складі збірної команди України на чемпіонаті Світу з боротьби вільної серед юніорів, який відбудеться в серпні у м. Таллін (Естонія). Профатілова Тетяна поступилася у бронзовому фіналі у ваговій категорії до 53 кг спортсменці зі Швейцарії, тим самим зайняла 5 місце.
   Поздоровляємо спортсменок та тренерів Єфремових Максима Вікторовича і Андрія Вікторовича та Шепелєва Григорія Миколайовича та бажаємо нових досягнень на Європейському та світовому рівні!

gallery/чемпіонат європи з боротьби вільної серед юніорів та юніорок. іспанія (8)