КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., м. Бахмут

   На передодні святкування міжнародного дня 8 Березня у м. Бахмут 05-08.03.2018 р. відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., який був відбірковим до збірної команди України на участь у чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат, що відбудеться наприкінці квітня 2018 року у м. Київ. Змагання зібрали понад 400 спортсменів з усіх куточків України. У цих змагання також,у складі збірної Донецької області, прийняли участь 26 спортсменів ДВУОР ІМ.С.БУБКИ. У напруженій та непередбаченій боротьбі призові місця зайняли наступні спортсмени:
   Гончаров Микита –60 кг – І місце
   Савченко Микита – 51 кг – І місце
   Профатілова Тетяна – 49 кг – І місце
   Левус Данило – 48 кг – ІІ місце
   Петровська Віолетта – ІІІ місце
   Гетта Марина – 40 кг – ІІІ місце
   Пишкіна Еліна – 69 кг – ІІІ місце
   Також слід відзначити Кізюка Максима, Гусара Романа, Кудрявцеву Анастасію та Шумило Лідію, які виконали спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України».
   За результатами змагань Гончаров Микита, Савченко Микита та Профатілова Тетяна увійшли до збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи 2018 року. Бажаємо спортсменам та їх тренерам Єфремову Максиму Вікторовичу, Єфремову Андрію Вікторовичу та Шепелєву Григорію Миколайовичу золотих успіхів на Європейському п’єдесталі!!!