КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Акція «Чисті береги» в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ

   Учні та студенти нашого училища постійно підтримують екологічні заходи, приймають участь у екологічних акціях і коли дізнались про добровільну акцію «Чисті береги» - не могли стояти осторонь.
   Тому в вересні місяці представники учнівсько-студентської молоді училища, прийшовши до Північного ставка,були шоковані! Адже під час прибирання берегової зони зустріли таку купу сміття, що, навіть не могли повірити – це роблять люди!!! Жителі нашого міста!
   Саме тому,ми розуміємо, що даний захід є дуже корисним для  всього міста. Бо розповідати на уроках про бережливе ставлення до природи – це добре. Але побачити на практиці таку бездумну діяльність людини – дасть більш ефективний результат.
Бережіть природу! Дбайте про чисті береги, чисте узбіччя, чисте місто!

Акція «Міжнародний день чистих берегів»


    У 3-ті вихідні вересня кожного року (у 2018 році – це 15 вересня) по всьому світі за підтримки Європейського Союзу та інших організацій проводиться  екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Головний меседж цього проекту – звернення до екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до берегів річок України.
    Учні, студенти ДВУОР ІМ.С.БУБКИ та викладачі Чайка Наталя Петрівна, Нікітіна Тетяна Анатоліївна, Панарін Едуард Миколайович долучилися до проведення цієї акції. Педагоги та вихованці разом вийшли на берег Північного ставка міста Бахмута – одного з мальовничих куточків Донецької області, що знаходиться поблизу нашого училища, організували прибирання його берегів від сміття.
    Викладачі акцентували увагу дітей на тому, що ця акція – унікальна можливість нагадати людству про надзвичайну важливість води для навколишнього середовища і розвитку суспільства. Увага учнів була привернута до проблем збереження води для нинішнього і майбутнього поколінь.
    Закликаємо всіх небайдужих: «Я прибрав. Черга за тобою!»