КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Чорнобильська катастрофа

Є чорне золото і чорний хліб,
Є чорний лебідь і лебідка чорна,
Та найчорнішим серед них усіх
Є все-таки Чорнобиль


   26 квітня 1986 року — саме в цей день сталась найбільша трагедія не лише однієї України, а і всього людства. Ліквідаторами цієї страшної аварії стали, перш за все пожежники, водії та люди інших спеціальностей з усієї нашої країни, які отримали велику дозу опромінення і багатьох з них вже немає в живих.
   Наслідки аварії жахливі: близько 8,5 млн. людей були опромінені, близько 155 тис.кв.м території забруднено, з них 52 тис.кв.м сільгоспугідь.
   Квітучий, чудовий, багатий край став зоною відчуження.
   Мітинг-реквієм “Загублений світ» з нагоди 32-річниці Дня Чорнобильської аварії відбувся сьогодні у Бахмуті. Студенти ДВУОР ІМ.С.БУБКИ традиційно прийняли участь в даному заході та по завершенню мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.
Після промов усі учасники мітингу схилили у скорботі голови та під звуки дзвонів Чорнобиля хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто жертовно віддав своє життя.
   Пам’ятаємо цю трагедію та зробімо все можливе і неможливе, аби подібні трагедії більше ніколи не траплялися. Вічна і світла пам’ять жертвам чорнобильської трагедії та низький уклін героям-ліквідаторам!