ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Чотири нагороди турніру з гімнастики пам’яті Леоніда Карягіна

З 20 по 22 лютого 2020 р. на базі Бахмутського індустріального технікуму відбувся відкритий обласний турнір зі спортивної гімнастики серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті Леоніда Олексійовича Карягіна, засновника гімнастики у місті Бахмут.
Своїх найкращих гімнастів і гімнасток на турнір делегували міста Донеччини (Бахмут, Краматорськ, Слов’янськ, Добропілля) та Луганщини (Рубіжне, Кремінна), а також Донецьке вище училище олімпійського резерву імС.Бубки (Бахмут) і Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту (Кремінна).
   Учасників змагань привітали тренер-викладач ДВУОР ім.С.Бубки Олег Панюхно та відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.
   Загальна кількість учасників – 101, серед них п’ятеро представників ДВУОР ім. С.Бубки, які продемонстрували свою майстерність і змагались за найвищі місця.
   У змаганні серед юнаків за програмою I розряду переміг і здобув чемпіонський кубок Владислав Міщанін (7 клас, м. Добропілля/Бахмут).
   У змаганні серед дівчат за програмою кандидатів у майстри спорту України перемогла Ганна Кожаріна (8-А клас, м. Бахмут). Друге місце посіла Дар’я Полякова (8-А клас, м. Слов’янськ/Бахмут), третє місце –Дар’я Абакумова (8-А клас, м. Бахмут), IVмісце–Вероніка Гайдук (9-А клас, м.Добропілля/Бахмут).