gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

День пам’яті героїв Небесної сотні

   Осінь 2013 – зима 2014 року… Майдан! Снайперські кулі… Крик матері!.. Пам’ять. Вічна. Події тих лютих лютневих днів сколихнули весь світ. А нас тривожать і досі. Чому?

   Скільки вже написано печальних віршів і пісень, присвячених тим подіям, відкривають меморіальні дошки. Тільки так наш народ може віддати шану героям, які вже на небі ангелами стараються нас оберігати.

   У новітню історію 18, 19, 20 лютого ввійшли чорними днями, коли беззаконно від куль снайперських відлетіли у небо трохи більше сотні білих лебедів... Але головне -ми пам’ятаємо  якою ціною далися зміни.

   Протягом останніх днів пройшла низка заходів в училищі, які присвячувалися цим трагічним дням. Заходи розпочиналися словами про мир та пам’ять, що  Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. З інформаційних стендів суворо дивилися обличчя тих, що віддали своє життя  за  боротьбу, за нашу свободу й оновлення країни.Більшість з них молоді, сильні, ті, що лише починали жити. Вони підняли людей на боротьбу. Хвилиною мовчання та запаленими свічками було вшановано пам'ять героїв Майдану.

   У виконанні учнів та студентів училища  прозвучали вірші, які потривожили душі присутніх.

Герої не вмруть,їм одвічная слава,

А Сотня Небесна з Богомхай спочива,

Живі на цім світі нехай не забудуть,

Нехай пам'ятають всі їх імена.

    Леонова Л.О., викладач історії, прочитала вірш від імені матері своєму сину, який загинув: «А люди кажуть, що здуріла..., що мертву так трясу дитину... Та що ті люди..., що вони там знають... Мій син – герой... ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!!!»

   Заходи пройшли зворушливо, з переживанням, тривогою про майбутнє, вірою у кращу долю. Хочеться, щоб всі люди пам’ятали подвиги своїх земляків. Миру всім та спокою в душі!

gallery/ небесн сотн (1)