КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

«Ми щороку зістрічаєм свято - Перемоги радісної день.»

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

   Цілий тиждень в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ проходили заходи щодо відзначення  Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом.
7 травня вихованці училища традиційно завітали до ветерана Великої Вітчизняної війни Таісії Іванівні Пузанкіної. Привітали квітами, допомогли по господарству та в знак подяки були запрошені до душевної бесіди зі спогадами про ті часи.
   8 травня Лариса Олександрівна Леонова, вчитель історії, провела відкритий урок пам’яті «Подвигу жити в віках» для учнів училища.
Також, учні та студенти училища прийняли участь у міському  конкурсі творчих робіт «Спасибо деду за победу», організатором якого виступила Громадська організація «Гражданское джвижение «ВМЕСТЕ» .
   9 травня, біля меморіального комплексу “Обеліск слави» в Бахмуті відбулось урочисте покладання квітів, присвячене 73-й  роковини Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, я якому прийняли участь учні, студенти та колектив ДВУОР ІМ.С.БУБКИ.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в цій жахливій віні, поклали квіти та виразили свою безмежну пошану тим ветеранам, котрих залишилось вже дуже мало, за їх подвиг на фронті та в тилу, за відновлення України в після воєнний період.