ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

   9 травня Україна традиційно вшановує  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день пробуджує в кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу. Ми втратили неймовірно велику кількість захисників, що виборювали для світу свободу від нацистських загарбників. Тож пам'ятаймо про тих, хто не шкодуючи життя, захищав рідну землю та наше сьогодення. Шануймо та схиляємо голови перед ветеранами, що слугують нам прикладом стійкості, мужності та героїзму.
   З нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося урочисте покладання квітів до Меморіального комплексу «Обеліск Слави» в місті Бахмут, в якому взяли участь учні, студенти та співробітники ДВУОР ІМ.С.БУБКИ. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять всіх  загиблих в ті страшні роки. А потім до підніжжя Меморіального комплексу лягли квіти, як знак поваги та вдячності тим, хто ціною свого життя виборював право для своїх нащадків жити на рідній землі у мирі й злагоді.
   Вітаємо всіх з Днем Перемоги! Хай не зітруться з нашої пам'яті ці дні. Хай мир буде міцним, а між людьми панує взаєморозуміння. Нехай діти дізнаються про жахи війни лише за хроніками та архівними записами.

gallery/pamyataemo-peremagayemo (1)