КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

День фізичної культури і спорту на 450-річчя Бахмута 

   11 вересня 2021 року в місті Бахмут відзначили подвійне свято – 450-й день народження міста та День фізичної культури і спорту.
   Урочисте нагородження кращих спортсменів, фізкультурних-спортивних працівників, колективів фізкультури з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулось 9 вересня в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Мартинова.

   На початку урочистого заходу «Наша гідність, наша слава!» заступник Бахмутського міського голови Інеса Мельник привітала присутніх і зазначила, що все більше жителів громади, серед яких чимало як молоді, так і людей похилого віку, долучаються до занять фізичною культурою та спортом. Спорт завжди буде нашим надійним союзником, а найголовнішим рекордом є здоров’я бахмутчан. Протягом року спортсмени міста досягли значних успіхів на змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Своїми спортивними досягненнями вони прославляють рідне місто, Донеччину, Україну і своїм прикладом залучають юнь до спорту та фізичної культури. 

   Подяками і грамотами «За внесок в розвиток фізичної культури і спорту», а також грошовими преміями від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради відзначено видатних тренерів та видатних спортсменів міста. Серед нагороджених – представники Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки: тренери-викладачі Олена Дробітько і Костянтин Васькін, багаторазова чемпіонка Європи та світу U15/U17 з боротьби вільної Марія Єфремова, багаторазова призерка чемпіонатів Європи та світу U15/U17 з боротьби вільної Євгенія Сєдих, віцечемпіон Європи U15 з важкої атлетики Владислав Голованов, а також випускниця коледжу ім. С.Бубки – віцечемпіонка Європи U23 з боротьби вільної Катерина Зелених.    

   11 вересня у Бахмуті відзначили подвійне свято – 450-й день народження міста і День фізичної культури і спорту. З самого ранку жителі та гості міста зібралися в центральному парку, аби разом з улюбленим містом відсвяткувати цей чарівний день. Організатори запропонували жителям та гостям міста безліч варіантів для спортивного святкування. Фізична культура і спорт – це радість і свято, коли вони твої вірні друзі. Коли ти систематично і регулярно знаходиш для них час, коли вмієш вірно і віддано дружити. І в це свято ми разом! Веселі конкурси та безкомпромісні матчі, велопробіг, показові виступи та майстер-класи від майстрів спорту гостинно запросили всіх бажаючих знайти собі вірних друзів для активного і здорового життя

   До організації та проведення заходу долучився Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки, який розгорнув одну з найцікавіших локацій і продемонстрував свої досягнення в багатьох видах спорту.

   Фізична культура і спорт є важливим чинником у вихованні молодого покоління, за яким наше майбутнє і славні перемоги. Фізична підготовленість, позитивне мислення, здоровий спосіб життя кожного з нас – це внесок у здоров’я нації, виховання сильних особистостей, а значить – сильної незалежної України!