КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

День фізичної культури і спорту України

   Традиційно, на початку вересня, ми відзначаємо День фізичної культури і спорту України. Цей день із задоволенням святкують як професіонали у цій галузі – тренери, викладачі, спортсмени, так і поціновувачі  – люди, які ведуть здоровий спосіб життя, активно займаються масовим спортом.
   07.09.2022 року з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту України вихованці та працівники КЗ «ДОСФКСП ІМ. С. БУБКИ», спільно з керівництвом та студентами вищого навчального закладу «Полтавський національний педагогічний університет», відзначили цей день в ритмі фітнесу, під девізом «Молодь – краса – здоров’я».
   На святі спорту , під час показових виступів, найкращі студенти коледжу продемонстрували високу спортивну майстерність, витривалість і силу.
Впродовж фітнес – марафону було багато яскравих моментів тренувань, один з яких майстер клас тренування CROSSFIT у виконанні викладача коледжу спеціальних дисциплін  Катерини Горбенко .
   По закінченню марафону тренери коледжу, провели для для своїх спортсменів відкритий урок з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
   Вихованці коледжу вітають усіх причетних зі святом спорту, і закликають всіх об’єднуватися, плекати любов до фізичної культури і спорту, вести здоровий спосіб життя заради власного здоров’я та процвітання українського спорту!