КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

День, що забути неможливо

   Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Минуло вже 77 років, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій війні. У вигнанні окупантів брала участь вся Україна: регулярні радянські війська та партизани (разом понад три мільйони солдатів), національне підпілля на чолі з Українською повстанською армією (майже 100 тисяч вояків) та бійці на усіх інших фронтах світу, що наближали спільну перемогу над загарбниками.

   До цієї річниці в коледжі проведено багатотижневу роботу. Учні та студенти переглянули документальні фільми, створили власні презентації, зібрали матеріал про визволення м. Бахмут, провели віртуальну екскурсію по краєзнавчих музеях м. Бахмут і України, було створено інформаційні стенди і виставка художньої літератури в бібліотеці коледжу.
   Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.