КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Україна-єдина!

   Майже  100  років тому сталася важлива подія в житті українського народу – Акт Злуки двох Українських республік. Вперше за багато століть об’єдналися  дві частини єдиної Української держави. Об’єднався наш український народ, щоб разом у вільній країні відродити власну  історію, рідну мову, багату духовну культуру, політично та економічно сильну державу. Вшановуючи події минулого, в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ проведено ряд заходів з цієї нагоди.
   18 січня проведено історично-інформаційну хвилинку «Українська мрія – єдність, свобода і незалежність». У всіх класах проведено тематичну виховну годину «Моя єдина Україна!». Під час  проведення заходів, учні вшанували пам'ять полеглих за свободу України, які ціною свого життя стали на її захист.
   Цікаво проведено літературно-історичний захід «Всім серцем любіть Україну свою…», приурочену до Дня Соборності України. В ній учні 9 класів виявили не аби яку ерудованість в питаннях історичного минулого нашого державотворення, переглянули документальний фільм про події минулого та запалили свічку пам’яті загиблих патріотів України.