КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

День студентського спорту в коледжі

   16 вересня 2022 року  , студенти та учні КЗ « ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ім. С. БУБКИ», прийняли участь у низці заходів до Дня студентського спорту .
   Полтавський національний педагогічний університет – на базі якого функціонує КЗ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ім. С. БУБКИ», радо приймав до своїх  лав першокурсників. Зі вступом до вишу студентів привітав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик.
   Після закінчення офіційної частини свята, аби ознайомитися із поточним станом справ у коледжі, Володимир Петрович завітав до  навчальних та спортивних  корпусів де займаються та підвищують свою спортивну майстерність вихованці коледжу, а також до гуртожитку де проживають учні та студенти.
   Начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації разом з директором коледжу Ігорем Анушкевичем та керівництвом Полтавського національно педагогічного університету імені В.Г. Короленка, відвідав майданчик, де точилося запекле змагання футбольних команд – студентів коледжу імені Сергія Бубки та факультету фізичного виховання.
   У холі факультету фізичного виховання були представлені локації з велоспорту. Вихованці коледжу тренувались під керівництвом тренерів-викладачів: Кирила Поспєєва та Олександра Геращенка-майстрів спорту України міжнародного класу.
   У залі важкої атлетики активно працювали юні спортсмени коледжу під орудою майстра спорту України, чемпіона світу, тренера-викладача Ігоря Обухова, який готує спортсменів 13-18 років до всеукраїнських змагань. Хочемо зазначити, що під його керівництвом Кирило Пригода та Даніл Карасюк виконали норматив майстрів спорту України з важкої атлетики.
   У залі кікбоксингу – тренувались боксери коледжу під керівництвом тренера-викладача Андрія Бичкова-майстера спорту України. Боксери демонстрували  свої високі фізичні здібності.
   У гуртожитку були представлені дві локації:
– з боротьби вільної, де керували тренери-викладачі коледжу Максим та Андрій Єфремови-заслужені тренери та майстри спорту України. А також свою майстерність продемонстрували дзюдоїсти під орудою тренера-викладача Давида Осипяна-майстра спорту України та тренера-викладача Павла Прихідного.

   Під час свого візиту начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, звернув свою увагу на те , що коледж зумів ефективно провести вступну кампанію, і створив сприятливі  та безпечні умови для навчального та навчально – тренувального процесу. Проте зробив певні зауваження та рекомендації, на які керівництво оперативно зреагувало та  працює над їх виправленням.
   Вітаємо зі святом студентського спорту, зичимо вихованцям коледжу високих спортивних здобутків та перемов в ім’я процвітання нашої неньки України.