gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

День вчителя 2019 в ДВУОР ІМ.С.БУБКИ

Учителю! Прекрасного ти гідний,
Бо вибрав у житті свою мету.
Від імені усіх кажу: “Спасибі
За вашу працю вчительську святу”.

   У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду нелегка, клопітка праця для учнів, студентів та вчителів. Це час, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, час коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям. Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.

   4 та 5 жовтня в нашому училищі відбулися святкові заходи з нагоди святкування Дня вчителя. Учні та студенти училища підготували святковий концерт, який розпочався із запального учнівського флешмобу. Далі в жартівливій формі студенти дізнавались про що мріє або думає викладач за допомогою чарівної шляпи Хогвартса. А старшокурсники показали веселу сценку «Як воно на ЗНО?». Родзинкою був танок маленьких лебедів, який викликав бурні овації та усмішки.

   Наступного дня, на святковій лінійці, із щирою промовою до освітянської родини  училища звернувся Начальник Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Мицик Володимир Петрович, який бажав довгої і світлої долі, а також творчого пошуку всім освітянам. Також він вручив почесні грамоти численній когорті педагогів за здобутки у навчально-виховній роботі.

   Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

gallery/день вчителя 2019_02