КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

"День відкритих дверей" в коледжі ім. С. Бубки

Щороку КЗ «ДОСФКСП ім. С. БУБКИ» щиро відкриває свої двері перед майбутніми вступниками, щоб ближче познайомитись із тими, хто обирає за покликом серця наш фаховий коледж для продовження навчання та підвищення спортивної майстерності.
   3 червня  2023 року наш освітній заклад гостинно зустрів вступників. 
Теплими словами майбутніх здобувачів освіти коледжу привітали почесні гості: начальник управління фізичної культури  та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик, ректорка Полтавського національного педагогічного університету  імені В. Г. Короленка  Марина Гриньова та  проректор з наукової роботи Василь Фазан.
   Директор  коледжу Ігор Анушкевич  презентував загальні здобутки, акцентувавши увагу на чисельних перевагах навчання в коледжі.
По закінченню урочистого відкриття всі здобувачі освіти та працівники закладу взяли участь у щорічному забізі «Шаную воїнів, біжу за героїв».
   Впродовж дня на 12 –ти локаціях у форматі матчевих зустрічей, змагань та майстер-класів відбувалася презентація видів спорту, які культивуються в коледжі. За результатами проведених зустрічей та змагань усі учасники були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.
   Бажаємо всім успіхів і чекаємо на поповнення рядів здобувачів освіти коледжу.
   Дякуємо, що обираєте нас!