КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 
Афганська війна була останньою з великих імперських авантюр Радянського Союзу. Через горнило радянсько-афганської війни пройшло понад 160 тисяч українців. Понад 3 тисячі солдат загинули в чужій 10-річній Афганській війні, десятки вважаються зниклими безвісти або тими, хто потрапив у полон, інші – скалічені навіки морально та фізично.
   Попри те, що Україна визнала цю війну Радянського Союзу агресією проти Афганістану, українці, котрі брали в ній участь, прирівняні до учасників бойових дій – осіб, які брали участь у виконанні бойових завдань по захисту Батьківщини. Тоді це називали «виконанням інтернаціонального обов’язку».  З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності та вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. 
   До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в КЗ «ДОСФКСП ім. С.БУБКИ» проведена інформаційна кампанія та  виховні тематичні бесіди онлайн.
   У цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.
   Вічна пам’ять загиблим та співчуття родинам, які втратили своїх близьких!