КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

День Збройних Сил України

   День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за Незалежність і свободу своєї Батьківщини.
   На честь свята  збірна команда студентів коледжу взяла активну участь у військово-патріотичному заході «Я-майбутній захисник України», організаторами якого виступили Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з КЗ «Донецький палац молоді «Юність».
   Захід проходив у дистанційному режимі і складався з п’яти завдань. Під час конкурсу «Привітання» команда презентувала свою назву, капітана команди та гасло,  під яким вона виступає.
   Другий конкурс передбачав  виконання комплексної спортивної вправи.
   Третій і четвертий конкурс потребував від учасників практичних і теоретичних
знань з предмету «Захист України». П’ятий конкурс «Від серця до серця», в якому команди-учасники презентували подарунок військовослужбовцям.

   Команда коледжу «Вільні люди» представила на розгляд журі конкурсу власноруч виготовлену витинанку із зображенням соняшників на тлі прапора України  – як символ сонця , сили та добробуту, і на знак вдячності за героїзм та мужність, які демонструють наші військовослужбовці у боротьбі з російською навалою.
   Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу!