КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

День знань 2018

   Сьогодні учні, студенти  та викладачі за традицією відзначають День Знань.
   По всій країні лунають переливи першого шкільного дзвоника, сповіщаючи країну про початок нового навчального року! У будь-якому навчальному закладі з цього дня починається новий навчальний рік - свято особливе, урочисте, мудре.
   Сьогодні розпочався новий навчальний рік і в нашому закладі. З самого ранку в училищі панувала урочиста атмосфера, святково прикрашене подвір’я, чисті кімнати та затишні аудиторії чекали своїх учнів і студентів.
   Під час свята звучали привітання та побажання від директора училища Анушкевича І.К. і почесних гостей: директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Мицика В.П., начальника управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Лиса В.М.
   Грамотами було нагороджено кращих спортсменів училища та викладацький склад. За традицією нашого училища випускники ДВУОР ІМ.С. БУБКИ передали Книгу літопису училища першокурсникам, щоб вони продовжували традиції закладу, множили успіхи і досягали нових висот.    Для семикласників також були подарунки. Вручав подарунки директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації  Мицик Володимир Петрович.
   Знання - сила! Вчення - одна з найбільших потреб людини. Вчіться, збагачуйте знаннями нашу країну! З Днем знань!