КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

До кампанії #WhiteCard долучається Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки

   6 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. До святкування цього дня долучились учні, студенти і співробітники комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки». 

   Усі, хто приєднуються до кампанії #WhiteCard, з вірою у краще майбутнє підіймають білу картку як символ позитивної сили спорту та закликають усіх долучатись, бути активними і здоровими, спортивними і успішними, розділяючи олімпійські цінності дружби, досконалості та поваги.

   Метою започаткування цього свята є прагнення ООН та світового співтовариства поліпшити життя людей за допомогою спорту, регулярної фізичної активності. Відзначаючи Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, людство вбачає в спорті символ позитивної сили та передумову для об’єднання навколо миру, дружби та розвитку.
   Запровадження Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку відбулося влітку 2013 року на засіданні Генасамблеї Організації Об’єднаних Націй. Рішення про святкування, та пов’язана з ним резолюція, були прийняті одноголосно.
   Під час першого святкування цієї дати, а це відбулося 6 квітня 2014 року, Пан Гі Мун, який на той час обіймав посаду Генерального секретаря ООН, звернувся до міжнародної спільноти зі словами підбадьорення та з проханням підтримати святкування Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку. За його словами, спорт – це універсальний об’єднуючий фактор для людей різного соціального походження, національності та статків. Любов до спорту дозволяє усунути суперечки та розбіжності між різними верствами населення нашої планети.
   Спорт відкриває перед нами великі можливості для фізичного та морального розвитку, він зміцнює безліч людських цінностей, які протягом століть відстоюються в ООН. Серед них – рівність, справедливість та взаємоповага. Завдяки спорту суспільство змінюється на краще. На думку представників ООН спорт є чудовим інструментом для поширення ідей миру, позитивних соціальних та економічних цілей розвитку, що сформовані в так званій Декларації тисячоліття.
   Спортивні змагання слугують єднальним фактором для різних країн світу. У спорті не мають значення ані походження, ані релігія, ані колір шкіри, ані фінансові статки. Тільки сила духу, наполегливість та невпинна праця вирішують, хто стане переможцем. Спорт – це мирний захід, який спонукає тільки до дружніх взаємовідносин між різними державами.Та спорт – це не тільки змагання, перемоги, медалі та світові рекорди. Це прагнення до свого ідеалу, бажання мати красиве та здорове тіло.

   Вітаємо з Міжнародним днем спорту на благо розвитку та миру!