КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Досвід співпраці з «Будуємо Україну Разом»

   Взаємодія в рамках підписаного меморандуму про співпрацю Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка з КЗ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ім. С. БУБКИ» вкотре доводить свою ефективність.
   Зараз навчальні заклади спільно розробляють стратегію участі в проєктах з оновлення, реконструкції та відновлення житлового фонду для студентів і працівників закладів освіти. Так, упродовж 8–11 вересня 2022 р. у Львові відбувся з’їзд команд-організаторів Школи БУР.
   БУР або Будуємо Україну Разом – це всеукраїнська платформа, яка займається відновленням зруйнованих будинків жителів Донеччини, а також допомагає відбудовувати та реорганізовувати заклади культури, дитячі майданчики у різних регіонах України. У Школі БУР взяли участь представники м. Полтави, с. Партизанського (Дніпропетровська обл.), с. Угриніва (Івано-Франківська обл.), м. Нікополя та м. Трускавця. ПНПУ імені В. Г. Короленка та КЗ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ім. С. БУБКИ» представляли Марія Шамрай та Марія Гура.
   Основною метою участі у грантовому проєкті було створення належних умов проживання студентів та учнів, гігієни, санітарії, приготування їжі, відпочинку шляхом ремонту житлових боксів та секцій Університету, створення молодіжного хабу на базі ПНПУ імені В. Г. Короленка.
   Програма візиту передбачала презентацію і захист власного проєкту, волонтерську діяльність та спільне навчання у Школі БУР. Після успішного обговорення полтавського проєкту Марія Гура та Марія Шамрай займалися волонтерською діяльністю в м. Дрогобичі. Вони відвідали типовий радянський гуртожиток, де уже відбувалося відновлення приміщень в рамках проекту БУР. Після завершення робіт усі учасники Школи БУР упродовж кількох днів пройшли повноцінний курс навчання команд-учасниць.
   Ректорка університету Марина Гриньова та директор коледжу Ігор Анушкевич переконані, що спільними зусиллями та злагодженою роботою можна відновити приміщення, створити фундамент міцної матеріально-технічної бази навчальних закладів, забезпечити належні умови навчання та виховання юних українців.