КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Два «золота» і «бронза» чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів

   З 3 по 8 лютого 2020 р. у місті Коломия (Івано-Франківська область) відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, які змагались за титули найсильніших і право виступити на чемпіонаті світу серед юніорів.
Донецьку область на змаганнях гідно представили вихованці Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки. До чемпіонату країни спортсменів підготував тренер-викладач ДВУОР ім. С.Бубки Ігор Обухов.
   Чемпіонкою України серед юніорок у ваговій категорії до 81 стала майстер спорту України Ганна Шарова (III курс 31 група, м.Краматорськ/Бахмут, перший тренер –Олег Санніков), яка з сумою двоборства 180 кг (79+101) впевнено випередила всіх конкуренток.
Чемпіоном України серед юніорів у вазі до 89 кг став майстер спорту України Ілля Москаленко (III курс 31 група, м. Краматорськ/Бахмут, перший тренер –Олег Санніков). З результатом 320 кг (140+180) чемпіон випередив свого принципового суперника Максима Домбровського з Херсонщини.
   Бронзовим призером у ваговій категорії до 89 кг,набравши у сумі двоборства 277 кг (125+152), став кандидат у майстри спорту України Владислав Прилипко (IIIкурс 31 група, м. Бахмут, перший тренер –Ігор Обухов).
   У ваговій категорії до 73 кг відзначився Микола Хара (IIIкурс 31 група, м. Маріуполь/Бахмут, перший тренер – Сергій Аленін), який у сумі двоборства набрав 230 кг (98+132) і вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту України.
   Вітаємо спортсменів і тренерів з успішним виступом на чемпіонаті України!
   Додамо, що завдяки високому результату Ілля Москаленко увійшов до складу збірної команди України, яка візьме участь у чемпіонаті світу серед юніорів, що відбудеться в Румунії наприкінці березня 2020 року. Претенденткою на виступ на чемпіонаті світу є Ганна Шарова.