gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Екологічний фестиваль "Green way"

   22 травня 2019 року Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради організовано та проведено екологічний фестиваль «Green way», який пройшов у Верхньому парку на відкритій сцені «Під шишками» куди була запрошена студентська та учнівська молодь вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та закладу професійно-технічної освіти, члени молодіжних громадських організацій для підведення підсумків акцій та конкурсів.
   Начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничева Людмила Олексіївна вручила подяку ДОНЕЦЬКОМУ ВИЩОМУ УЧИЛИЩУ ІМ.С.БУБКИ за за активну участь в екологічній акції «За чисте довкілля», яка розпочалась ще в березні моніторингом найбільш забруднених місць.
   На еко-фестивалі було організовано виставку творчих робіт еко-марафону «Друге життя непотрібних речей – подвійна добра справа», який проходив серед студентській та учнівській молоді з 18 березня по 30 квітня. Перше місце серед робіт зайняв студент ДВУОР I курсу 12 групи Рибалко Миколай.
   ДВУОР ІМ.С.БУБКИ став лідером серед навчальних закладів за кількістю коштів, які збирались нашими найактивнішими волонтерами під час всеукраїнської акції «Серце до серця». Волонтери отримали грамоти від міського голови м. Бахмут та пам’ятні подарунки.
   Всіх присутніх на святі привітали творчі колективи Бахмутського міського народного дому та Бахмутського міського центру культури та дозвілля імені Євгена Мартинова.

gallery/green way (2)