КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Марія Єфремова і Дмитро Кудрявцев відзначились в Естонії

Дві нагороди поповнили скарбничку Донецької області та України за підсумками міжнародного турніру з боротьби вільної серед юнаків і дівчат «XXIII Küllo Kõiv memorial tournament», що відбувся в Естонії 22-23 квітня 2022 року.

На змаганнях, учасниками яких стали спортсмени з Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, України та Фінляндії, кубки й дипломи здобули учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, вихованці тренерів Максима та Андрія Єфремових.

Марія Єфремова з міста Бахмут, яка також є спортсменкою Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, у ваговій категорії 57 кг провела чотири переможні сутички й отримала «золото».

Дмитро Кудрявцев, який задля виступу на змаганнях вибрався з оточеного російськими військами міста Маріуполь, у ваговій категорії 57 кг виграв три сутички, поступився у фіналі та став срібним призером.

Вітаємо наших спортсменів, тренерів і бажаємо їм невичерпної енергії та наснаги, аби й надалі прославляти Україну та Донецьку область на міжнародних аренах!