КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Фактор Горбенка на футбольному турнірі на призи коледжу ім. С.Бубки

6 лютого 2021 року на стадіоні «Авангард» міста Бахмут відбувся другий тур відкритого зимового турніру з футболу на призи КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки».
   Ігровий день відкрили футболісти коледжу ім. С.Бубки U19 (тренер-викладач Ігор Пугач) і команда «Шахтар» (м. Торецьк) під орудою граючого тренера Дмитра Реплянського. Перший тайм пройшов майже без небезпечних моментів, а по перерві рахунок відкрив Данило Бондаренко, однак миттєво за «шахтарів» відповів Олександр Горох. Долю матчу вирішив гол Віталія Бреславця, який приніс коледжу першу на турнірі перемогу – 2:1.
У другому матчі дня зіграли футболісти коледжу ім. С.Бубки U17 (тренер-викладач Євген Холіч) і команда «Арт-Спорт» (м. Бахмут) на чолі з граючим тренером Олександром Брижовим і тренером-викладачем коледжу ім. С.Бубки Сергієм Горбенком, який зіграв на позиції центрфорварда.    Влучніше атакували студенти, і завдяки голам Микити Іванченка і Олександра Доманського команда коледжу повела перед. І хоча на деякий час різницю в рахунку скоротив «арт-спортівець» Євген Йорохов, але Владислав Ричков повернув своїй команді не тільки комфортну перевагу, а й впевненість у перемозі. Залишалось грати не більше п’яти хвилин, і інтрига матчу ледь жевріла, коли позначився фактор Сергія Горбенка. За форвардом-тренером захисники коледжу пильнували персонально протягом усього матчу, та все ж таки він віднайшов напівмомент і створив гол-красень. В одній з останніх атак Горбенко прийняв м’яч за межами карного майданчика і, стоячи спиною до воріт, невідпорним ударом з розвороту захопив зненацька і захисника-опікуна, і воротаря коледжу. Інтрига матчу відновилась, «арт-спортівці» збадьорилися, і на останній хвилині Євген Йорохов реалізував вихід один на один з воротарем – 3:3. Фінальний свисток головного судді матча – інструктора-методиста з фізичної культури та спорту коледжу ім. С.Бубки Дмитра Бугровського – зафіксував нічийний рахунок вперше на турнірі.
   Після двох турів по 3 очки набрали «Спартак-Бахмут» (м. Бахмут), «Шахтар» (м. Торецьк) і команда коледжу U19 (тренер-викладач Ігор Пугач), по 1 очку мають «Арт-Спорт» (м. Бахмут) і команда коледжу U17 (тренер-викладач Євген Холіч).
   Матчі третього туру заплановані на 13 лютого.