gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Фестиваль громадських та молодіжних організацій «GoFest»

Ах, молодість! Яка вона багата
На почуття, політ і відкриття.
Вона легка, відважна і крилата
І перед нею ще усе життя!

   14 вересня у верхньому парку Бахмутського парку культури та відпочинку пройшов Фестиваль громадських та молодіжних організацій «GoFest», в якому прийняла участь делегація Студентської ради ДОНЕЦЬКОГО ВИЩОГО УЧИЛИЩА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ.
Кожна студентська спільнота розпочала знайомство із власної візитки!
   Студентська рада – це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, котрі хочуть, можуть і вчаться організовувати, слухати, керувати.
Студентська рада – це бажання. Бажання досягти успіху. Бажання працювати і отримувати від цього задоволення. Бажання бути в центрі уваги. Бажання вчитися. Бажання крокувати разом з часом.
   Студентська рада – це об’єднання. Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок. Об’єднання ідей. Об’єднання навчальної і творчої справи. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи.
   Студентська рада – це команда. Команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями. Головне в команді – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це головне в команді.
   Молодь співала, декламувала вірші, зачитувала звіти та плани своїх організацій, влаштовувала флешмоби, конкурси, фото сесії та веселі ігри.  Всіх учасників об’єднувало одне – молодість, запал, ентузіазм та бажання буди однією студентською спільнотою!

gallery/gofest ____ ______1