КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Футболісти коледжу ім. С.Бубки – віцечемпіони «Odessa Cup»

   З 9 по 12 лютого на базі СДЮШОР «Чорноморець» міста Одеса відбувся міжнародний турнір «Odessa Cup» з футболу серед команд юнаків віком до 15 років (2006 р.н.).
   Донецьку область на турнірі представили дві команди з Бахмута – КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» (тренер-викладач Сергій Горбенко, інструктор-методист з фізичної культури та спорту Дмитро Бугровський, директор коледжу Ігор Анушкевич), а також ФК «Легіон» (тренери Геннадій Прийменко і Микола Кіхтенко, президент клубу Артем Чепурін).
   Результати матчів:
КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» U-15 – ФК «Легіон» (м. Бахмут) – 2:0. Голи: Бойко, М.Олійник.
ФК «Атлетик» (м. Одеса) – ФК «Атлетик-2» (м. Одеса) – 7:0.   
СК «Тріумфатор» (м. Одеса) – ФК «Легіон» (м. Бахмут) – 2:0.
КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» U-15 – ФК «Атлетик-2» (м. Одеса) – 1:1. Гол: Прийменко.
СК «Тріумфатор» (м. Одеса) – ФК «Атлетик-2» (м. Одеса) – 5:1.
ФК «Атлетик» (м. Одеса)  – ФК «Легіон» (м. Бахмут) – 2:0.
КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» U-15 – СК «Тріумфатор» (м. Одеса) – 2:0. Голи: Бойко (два).
ФК «Атлетик» (м. Одеса) – СК «Тріумфатор» (м. Одеса) – 4:0.
ФК «Легіон» (м. Бахмут) – ФК «Атлетик-2» (м. Одеса) – 1:0. Гол: Чепурін.
ФК «Атлетик» (м. Одеса) – КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» U-15 – 2:2. Голи: Бойко, Прийменко.
Підсумкове становище команд: ФК «Атлетик» (м. Одеса) – 10 очок, КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» U-15 (м. Бахмут) – 8, СК «Тріумфатор» (м. Одеса) – 6, ФК «Легіон» (м. Бахмут) – 3, ФК «Атлетик-2» (м. Одеса) – 1.     
   За підсумками турніру індивідуальні нагороди отримали: Єгор Черво (9-Б клас) – кращий воротар турніру, Максим Олійник (8-А клас) – кращий гравець захисного плану, Михайло Прийменко (9-Б клас) – кращий гравець у складі команди КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» U-15. Срібним бомбардиром турніру став Дмитро Бойко (9-В клас) – 4 голи.
   «Ми вдячні організаторам за запрошення на цей турнір, який проведено на високому організаційному рівні. Так, до обслуговування матчів організатори залучили арбітра FIFA Віталія Годуляна, – зазначив тренер-викладач коледжу ім. С.Бубки Сергій Горбенко. – Також вдячний хлопцям, які продемонстрували якісну гру та самовіддачу протягом цих зборів і турніру, головною метою яких є підготовка до участі в другому колі чемпіонату України U-15. Сподіваюсь, що у цьому ж складі ми досягнемо максимального результату в чемпіонаті України, який поновлюється 20 березня домашнім матчем з командою КДЮСШ «Колос» Костянтинівського району».