КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Футбольні перемоги

24-25 жовтня на стадіоні «Металург» у м. Бахмут відбулися чергові тури Чемпіонату України ДЮФЛУ сезону 2018/2019 років. За складних погодних умов наші хлопці проявили стійкість, витримку характеру та волю до перемоги, здолавши у важких іграх своїх суперників.  
24 жовтня команда ДВУОР ІМ.С.БУБКИ U-19 під керівництвом тренерів-викладачів Пугача І.М. та Холіча Є.А. зіграла з командою «Кобра» з м. Харків. У запеклій боротьбі вони здобули важку але заслужену перемогу з рахунком 4:2. У складі команди хочеться відмітити автора першого голу Хруленка Вадима, Демідова Віктора який оформив дубль з подачі Нечосова Євгена.
25 жовтня переможні традиції старших колег продовжили юнаки з команд U-17 та U-15, які зустрілися зі своїми однолітками з команди «Арена» м. Харків.
Команда U-17 під керівництвом тренера-викладача Голопьорова В.Ю. перемогла з рахунком 2:0. Дублем з пенальті відзначився Філоненко Данило. Хочеться також відмітити гру хлопців, які здобули перемогу у до цього не ким не переможних футболістів команди «Арена».
    Команда U-15 під керівництвом тренера-викладача Горбенка С.А. одержала перемогу з рахунком 2:1. Своєю перемогою команда завдячує надійною та ефективною грою в захисті Заболотного Руслана, який не давав гравцям суперників створювати небезпечні моменти біля наших воріт, а Коломієць Валерій забив переможний гол.
    Звичайно на полі перемоги здобувалися спортсменами, в тому числі завдяки палкій підтримці вболівальників, які, не зважаючи ні на що, були з командою до кінця.
    Вітаємо хлопців з перемогою!