ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Ганна Шарова - віцечемпіонка Кубка України з важкої атлетики

З 2 по 6 березня 2020 р. у місті Чернігів відбувся Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.
Донецьку область представила команда у складі 20 спортсменів, серед яких троє - представники Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки.
   У ваговій категорії до 81 кг змагалися четверо жінок. Віцечемпіонкою стала майстер спорту України Ганна Шарова (III курс 31 група, м. Краматорськ/Бахмут, перший тренер – Олег Санніков). Наша важкоатлетка здобула «бронзу» у ривку - 81 кг, «срібло» у поштовху - 106 кг, «срібло» у сумі двоборства - 187 кг. Зазначимо, що у сумі двоборства Ганна Шарова додала 7 кілограмів до свого переможного результату на юніорському чемпіонаті країни серед, що відбувся у лютому в Коломиї.
   У ваговій категорії до 55 кг десяте місце серед 15 учасниць посіла майстер спорту України Аліна Тихонова (IV курс 41 група, м. Білозерське/Бахмут, перший тренер – Володимир Жога) з результатом 140 кг (65 кг + 75 кг).
   У ваговій категорії до 96 кг змагались 12 чоловіків. П’яте місце посів майстер спорту України Ілля Москаленко (III курс 31 група, м. Краматорськ/Бахмут, перший тренер – Олег Санніков) з результатом 318 кг (143 кг + 175 кг).
   За результатами щільної командної боротьби важкоатлети Донецької області посіли третє місце серед чоловіків, пропустивши вперед Львівщину та Харківщину, а також друге місце серед жінок слідом за Харківщиною.
   Вітаємо спортсменів і тренерів з вдалим виступом на Кубку України!
   До змагань важкоатлетів підготував тренер-викладач ДВУОР ім. С.Бубки Ігор Обухов, який зазначив, що за результатами цього року Ілля Москаленко та Ганна Шарова зараховані до складу юніорської збірної України. Щоправда, чемпіонат світу серед юніорів, який мав відбутися наприкінці березня в Румунії, перенесено на невизначений термін.