КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Гімнасти Владислав Міщанін і Дар’я Абакумова – призери чемпіонату області

З 18 по 19 вересня 2020 рокуна базі ДЮСШ №2 міста Краматорськ відбувся відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивної гімнастики, який став іспитом перед чемпіонатом України в Кропивницькому.
   26 юнаків і 56 дівчат з Бахмута, Добропілля, Краматорська, Маріуполя, Слов’янська, а також Києва та Сєвєродонецька Луганської області демонстрували свої вміння, набуті на тренуваннях.
   За підсумками змагань учніДонецького обласного спеціалізованого коледжу ім. С.Бубки здобули срібну і бронзову медалі.
   Юнаки змагалися на брусах, кільцях, у стрибках через спортивний стіл, вправах на килимі, коні, поперечині.Віцечемпіоном змагань за програмою першого розряду став учень 8-го класу Владислав Міщанін (м. Добропілля) з результатом у сумі вправ 60,5.
   Дівчата виконували вправи на брусах, колоді, стрибки через спортивний стіл, вільні вправи на килимі. Бронзовою призеркою змагань за програмою кандидатів у майстри спорту стала учениця 9-го класу Дар’я Абакумова (м. Бахмут) з результатом у сумі вправ 37,9.
   Також у кваліфікаційних групах виступили:
учениця 7-го класу Софія Давидова (м. Добропілля) – 4 місце (32,6),
учениця 9-го класу Ганна Кожаріна (м. Бахмут) – 7 місце (42,8),
учениця 9-го класу Дар’я Полякова (м. Слов’янськ) – 8 місце (40,4),
студентка I курсу Вероніка Гайдук (м. Добропілля) – 9 місце (38,2).
   До змагань спортсменів підготував тренер-викладач Донецького обласного спеціалізованого коледжу ім. С.Бубки Олег Панюхно.
   Переможців та призерів відзначили кубками, медалями та грамотами від управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, а також подарунками від Відділення НОК України в Донецькій області та солодощами від «Альфа-Банку».