КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

"Хвостата Хата"

Бездомний пес...бездомний...Подивись
В його заплакано-бездонні очі,
Які від сорому він не здіймає ввись
 Посеред дня...лише в безоднях ночі.


   Багато людей захоплюються вірним Хатіко і не можуть стримати сліз під час перегляду фільму про пса-героя. Але мало хто помічає тих хатіко, які навколо нас. Ми звикли думати, що собаки на вулицях загартовані, але насправді за кожним рогом на них чекає небезпека. Одиниці волонтерів-відчайдухів не встигнуть допомогти усім, тому вирішення проблеми відкладеться до наступного разу.
   12 квітня, в м. Бахмут пройшов конкурс серед студентів на будівництво будок «Хвостата Хата». Організаторами конкурсу стало Бахмутське товариство захисту тварин «Лада» .
Мета конкурсу – виховати у підростаючого покоління гуманне та відповідальне ставлення до тварин, виховати почуття милосердя та співчуття.
   В конкурсі приймали участь студенти з 8 ВНЗ, 8 команд, серед яких були і студенти ДВУОР ІМ.С.БУБКИ. Учасникам були надані  матеріали на будівництво будки, яку вони будували за власним ескізом. По закінченню конкурсу всі будки переїхали на стерилізаційний майданчик, до своїх майбутніх хвостатих мешканців, котрих в БТЗТ «Лада» вже понад сто.
   На нашу думку, треба бути людям більш уважнішими до долі безпритульних тварин, тому, що -  як казав сам Римським Папа «у собаки теж є душа як у людини, вона теж почуває біль».