КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Інструктаж з протипожежної безпеки В ДВУОР ІМ.С.БУБКИ

   Згідно плану виховної роботи та графіку проведення інструктажів та лекцій з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності працівників, учнів та студентів інженером з охорони праці ДВУОР ІМ.С.БУБКИ Бурлаченко О.А. було проведено профілактичний захід-навчання щодо підвищення рівня знань та навичок з протипожежної безпеки.  Під час першої частини проведення заходу, учні, студенти та співробітники відділів училища прослухали лекцію щодо профілактичних дій під час пожежі, отримали буклети з інструкціями та плани пожежної евакуації. Також були роз’яснення щодо дій під час виявлення загорання, спрацювання пожежної сигналізації, закріплені обов’язки працівників під час евакуації учнів та студентів училища.
   Олексій Альбертович навчив заходам першої медичної допомоги під час отруєння чадним газом та отримання обпіків. В той час торкнулися таких питань як електробезпека, безпека праці та життєдіяльності.
   Під час другої частини заходу було проведено заняття з екстреної евакуації учнів, студентів та співробітників училища, було продемонстровано принцип дії та будова порошкового вогнегасника. Було імітовано спрацьовування пожежної сигналізації, під час якої співробітники училища діяли згідно  закріпленим обов’язкам під час пожежі та евакуації. Евакуація була проведена успішно, в рамках нормативного часу.  Кожен учень, студент та співробітник училища зміг самостійно відпрацювати дію з вогнегасником та загасити уявне загорання.