КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Ювілей Павла Задорожного і засідання Координаційної ради

   21 січня 2021 року в Донецькому обласному спеціалізованому коледжі спортивного профілю ім. С.Бубки відбулось онлайн-засідання Координаційної ради з питань олімпійської підготовки та забезпечення олімпійців Донецької області. Захід розпочався з привітання тренера-викладача КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» Павла Задорожного, який відзначив 70-річчя.

   Онлайн-засідання під головуванням начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимира Мицика розпочалось з привітання з 70-річчям Павла Задорожного, тренера-викладача з легкої атлетики Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, стаж роботи якого у сфері фізичної культури складає 49 років.

   Володимир Мицик привітав Павла Івановича з «повноліттям» і вручив лист подяки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. Директор коледжу Ігор Анушкевич і колеги-співробітники коледжу ім. С.Бубки побажали ювілярові міцного здоров’я, наснаги, подальшої плідної праці і нових вихованців, які прославлятимуть Україну на Олімпійських іграх.    

   «Ми вважаємо, що Олімпійські ігри у цьому році все ж таки відбудуться. Колегія управління затвердила 38 спортсменів з 13 видів спорту, які претендують на участь в Іграх у Токіо. З них 13 представляють легку атлетику, яка завжди була у нас продуктивною і результативною. Сьогодні ми розглянемо підготовку кандидатів-легкоатлетів і проблемні питання, які виникають у процесі підготовки», – зазначив у вступному слові голова Координаційної ради Володимир Мицик, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Старший тренер-викладач відділення легкої атлетики школи вищої спортивної майстерності Костянтин Степанцов детально розповів про підготовку, потенціал і спортивні плани кожного з 13-ти легкоатлетів, які є кандидатами на участь в Олімпійських іграх 2020 року в м. Токіо (Японська Держава).

   Про медико-наукове та медико-біологічне супроводження підготовки легкоатлетів-кандидатів на участь в Олімпійських іграх доповів головний лікар Обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Антон Діденко.

   До обговорення порядку денного долучились: директор Комунального закладу «ДОСКСП ім. С.Бубки» Ігор Анушкевич; президент Федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис; директор обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Костянтин Кірпулянський; куратор з легкої атлетики, віцепрезидент Федерації легкої атлетики Донецької області, тренер-викладач КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки» Тетяна Серорез.

   У онлайн-конференції також взяли участь: заступник голови Координаційної ради, директор школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова; секретар Координаційної ради, заступник директора школи вищої спортивної майстерності Олена Кордюкова; начальник відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Марина Будовій; головний спеціаліст-юрисконсульт відділу організаційно-кадрової роботи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ольга Ясінко.

Нагадаємо, До списку спортсменів Донецької області – кандидатів на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських іграх 2020 року у м. Токіо (Японська Держава) на 2021 рік входить 38 спортсменів з 13 видів спорту.

   Легка атлетика представлена 13 кандидатами: Ольга Саладуха,  Олександр Сітковський, Олексій Поздняков, Аліна Логвиненко, Марія Миколенко, Наталя Семенова, Вікторія Ткачук, Юлія Чумаченко, Артем Коноваленко,  Мар’ян Закальницький, Вікторія Калюжна, Сергій Смелик, Олександр Малосілов, з яких ліцензію мають Ольга Саладуха та Олександр Сітковський. Спортсмени-кандидати є представниками трьох міст: Бахмут – 8 осіб, Дружківка – 4 особи, Маріуполь – 1 особа.

   До складу спортсменів-кандидатів для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року в м. Токіо (Японська Держава), затвердженого наказом Мінмолодьспорту  № 2823 від 29.12.2020, входить 9 спортсменів:
-    елітна група: Ольга Саладуха;
-    провідна група: Олександр Сітковський, Олексій Поздняков, Аліна Логвиненко, Марія Миколенко, Наталя Семенова, Вікторія Ткачук, Юлія Чумаченко;
-    перспективна група: Артем Коноваленко.

   Зі складу спортсменів з легкої атлетики, які є кандидатами на участь в Олімпійських іграх 2020 року, стипендію з обласного бюджету у 2021 році будуть отримувати 12 спортсменів (в резерві - Юлія Чумаченко, Кирило Приходько):
-    у розмірі 6 прожиткових мінімумів: Аліна Логвиненко, Ольга Саладуха, Наталя Семенова, Олександр Сітковський, Сергій Смелик, Вікторія Ткачук, Мар’ян Закальницький;
-    у розмірі 4 прожиткових мінімумів: Вікторія Калюжна, Артем Коноваленко, Олександр Малосілов, Марія Миколенко, Олексій Поздняков.

   Кандидатами на призначення стипендій тренерам Донецької області з легкої атлетики на 2021 рік є 6 осіб (в резерві – Вадим Чумаченко):
-    у розмірі 3 прожиткових мінімумів: Анатолій Бойко, Костянтин Степанцов, Олександр Шевченко, Олена Чумак;
-    у розмірі 2 прожиткових мінімумів: Тетяна Серорез, Михайло Марченко.


   До складу обласної штатної спортивної команди резервного спорту на 2021 рік увійшли 9 спортсменів з легкої атлетики: Артем Алфімов, Михайло Брудін, Андрій Дибка, Владислав Коваленко, Марія Ларіна, Вадим Лонський, Олександр Сосновенко, Кирило Приходько, Богдана Семьонова.