КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Катерина Зелених – віцечемпіонка Європи U23

   З 17 по 23 травня 2021 року в місті Скоп’є (Північна Македонія) відбувся чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби серед спортсменів до 23 років.
   Єдиною представницею Донецької області на цих змаганнях стала Катерина Зелених, студентка IV курсу Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки (тренери-викладачі – Андрій, Максим і Ганна Єфремови).
   Вихованка бахмутської школи боротьби виступила у ваговій категорії до 65 кг. На турнірному шляху 20-річна борчиня впевнено перемогла трьох суперниць: Вікторію-Алесю Дегтяренко з Білорусі (10:0), Эйлін Севіну з Німеччини (11:1), Аслі Демір із Туреччини (9:2) і вийшла у фінал, гарантувавши собі срібну медаль.
   Не менш впевнено до фіналу крокувала титулована Ірині Рінгачі з Молдови, яка є чинною чемпіонкою Європи серед дорослих спортсменок. Не дивно, що саме Рінгачі фахівці вважали головною фавориткою цього чемпіонату. Проте наш тренер-викладач Максим Єфремов зазначив, що Катерина перебуває в чудовій формі, тому шанси фіналісток оцінив як 50 на 50. Драматична фінальна сутичка тримала усіх у напрузі і пройшла за мінімальної переваги румунки, яка втілила її в остаточний рахунок (8:5).    
   Додамо, що Катерина Зелених є майстром спорту України міжнародного класу, представницею Школи вищої спортивної майстерності, спортсменкою-інструкторкою Донецької обласної штатної команди резервного спорту.
Загалом жіноча збірна України виборола 4 золоті, 1 срібну, 3 бронзові медалі і отримала кубок за перше місце командного заліку чемпіонату Європи, в якому змагались представниці 24 країн.