КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Казка у Новий рік

   Ні для кого не секрет, що всі учні та студенти з величезним нетерпінням чекають настання Нового Року. Зимові канікули, ялинка, прикрашена кульками та гірляндою, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічний бал.

   Ще на початку грудня всі вихованці розпочали підготовку до нього, придумуючи собі оригінальні наряди, маски і святкове привітання. Свято, неодмінно, має бути веселим і цікавим. Тому вирішено було провести новорічне свято у вигляді старої казки на новий лад. Кожна група готувала казку за власним задумом. Всім вдалося повеселитися на святі, бо казки на новий лад видалися смішними, прикольними, веселими та рухливими. А ще вітали учнів та студентів Дід Мороз та Снігуронька. Саме вони відкрили танцювальну частину новорічного балу в училищі чудовим вальсом. Свято принесло багато посмішок, радості та море святкового настрою.

  Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров'я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Успіхів вам, щастя і благополуччя! З Новим роком та Різдвом Христовим!