КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Коледж отримав гуманітарну допомогу від НОК України

   Через повномасштабну російську воєнну агресію проти України багато спортсменів і тренерів вимушені були покинути свої домівки та переїхати до більш безпечних місць, аби продовжити підготовку до майбутніх змагань.

   Єдиний на Донеччині навчальний заклад, який сприяє вихованню атлетів високого класу – Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю імені Сергія Бубки – навесні 2022 року перемістився з Бахмута до Полтави, де уклав угоду про співпрацю з Полтавським національним педагогічним університетом імені Володимира Короленка.

   З метою підтримки юних спортсменів у прагненні до нових висот Національний олімпійський комітет України передав для них комплекти спортивного екіпірування та продукти харчування.

   За всебічну допомогу студенти, учні, викладачі коледжу, а також Відділення НОК в Донецькій області висловили щиру вдячність президенту Національного олімпійського комітету, олімпійському чемпіону Сергію Бубці, який виступив ініціатором Гуманітарного штабу, спрямованого на потреби української спортивної молоді в скрутний для нашої країни час.

   Разом – до яскравих олімпійських досягнень і найбільших перемог!