КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Коледж яскраво відзначив День фізичної культури і спорту

   11 вересня 2020 рокуна стадіоні «Металург» міста Бахмут пройшов обласний захід з нагоди Дня фізичної культури і спортуУкраїни, у рамках якого відбулася урочиста зустріч голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з провідними спортсменами, тренерами, фахівцями сфери, а також «Олімпійський урок #BeActive» та активності на відкритому мультиспортивному просторі.

   Очільник Донеччини привітав спортивний актив зі святом, відзначивши, що регіон славиться міцними традиціями, а про його спортсменів знають завдяки досягненням як в Україні, так і у світі.«Напередодні Дня фізичної культури і спорту, що цього року вся Україна відзначає 12 вересня, мені надзвичайно приємно зустрітися з кожним, хто причетний до цього свята мужності, сили і краси. Я щиро вдячний кожному спортсмену і тренеру за кропітку роботу – власним прикладом ви формуєте здорову націю, здорове суспільство. Зі свого боку, обласна державна адміністрація докладає значних зусиль задля підтримки спортивної еліти регіону: продовжується виплата щомісячних стипендій спортсменам і тренерам, а також одноразових грошових винагород за успішний виступ на міжнародних змаганнях. Важливим внеском у майбутнє є розбудова спортивної інфраструктури у містах і районах Донеччини: реконструкція існуючих об’єктів та будівництво нових. Вірю, що завдяки спільним зусиллям Донецькій області й надалі будуть підкорюватись найвищі спортивні вершини», – звернувсядо присутніх Павло Кириленко.

   Аби підтримати юних спортсменів у прагненні до новихперемог, на захід також завітали: заслужений майстер спорту з плавання, чемпіон літніх Олімпійських ігор-1980 з плавання Олександр Сидоренко; начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик;директор комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки», заслужений тренер України Ігор Анушкевич;директор Школи вищої спортивної майстерності КрістінаРусінова; виконавчий директор Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора; майстер спорту України з триатлону, чемпіонка України, кандидатка на участь в Олімпійських іграх 2020 року Маргарита Крилова; Бахмутський міський голова Олексій Рева;начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис.

   На урочистій зустрічі з провідними спортсменами, тренерами, фахівцями спортивної сфери голова облдержадміністрації Павло Кириленко вручив два десятки відзнак.

   У рамках Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді «Олімпійський урок #BeActive», що проходить з нагоди Європейського тижня спорту, традиційну для цього заходу олімпійську руханку провела Молодий посол «Олімпійського уроку» 2020 року Ганна Александрова – майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка І Юнацьких Олімпійських ігор-2010 в Сінгапурі. П’ятдесят учнів Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки синхронно повторювали за Ганною Александровою ритмічні рухи під музичний супровід, отримавши заряд бадьорості й позитиву.

   Почесні гості свята ознайомилися з роботою спортивних локацій, які розташувалися на території стадіону «Металург» у рамках функціонування відкритого мультиспортивного простору. Відкриті тренування провели учні та студенти Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

   На різних локаціях свої тренування продемонстрували представники легкої атлетики, пляжного волейболу, футболу, боксу, кікбоксингу, дзюдо, вільної боротьби, тхеквондо, важкої атлетики, пауерліфтингу, сумо, шахів, скандинавської ходьби, групи здоров’я та фітнесу, суглобної гімнастики.

Учасники спортивних локацій, що діяли протягом заходу, нагороджені призами від Національного олімпійського комітету України.Зауважимо, що роботу всіх спортмайданчиків було організовано з врахуванням карантинних вимог, що запроваджені з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.