gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

Крокуємо екологічними стежками

«Куди тече водичка і звідки витіка?

Чому ж ти не прозора? Чому брудна така?

Вона тече до моря, несе отруту й гидь…

Річки вмирають – горе! Ну, як це припинить?..»

   Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, траву, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа. Людина — частина її. Але у людини є можливість змінювати природу. Кожна зміна позначається на навколишньому середовищі. Змінювати природу людина повинна обережно, бо окремі дії можуть завдавати шкоди і навіть призвести до загибелі.

   Тому учні та студенти ДВУОР ім. С. Бубки власними силами намагаються зберегти все те, що так щедро дала природа людству. Протягом лютого 2017 року в училищі відбулася ціла низка заходів:оформлено інформаційні  стенди  «Всесвітній день водно-болотних угідь», проведено бесіду  «Цікаві факти про водно-болотні угіддя» (у рамках клубу вихідного дня),конкурс малюнків «Хто мешкає в болотах», виготовлено рекламний буклет             «Бережемо планету Земля – вона у нас одна!».

   Навколишнє середовище потребує нашого захисту. Забруднення річок і озер, загибель лісів, знищення цілих видів рослин і тварин — справа рук людини. Проте тільки людина може врятувати природу. І дорослі, і діти повинні об'єднати свої зусилля у справі захисту довкілля.

 

 

gallery/крокуємо екологічними стежками (1)