КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

gallery/logonew

Легкоатлети коледжу ім. С.Бубки – чемпіони України

З 12 по 16 серпня на стадіоні «Авангард» міста Луцьк відбулись національні змагання з легкої атлетики – чемпіонати України серед юніорів, молоді та дорослих. Нагороди цих змагань здобули учні та студенти Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.
   Після п’ятимісячної перерви, пов’язаної з карантинними обмеженнями, відновилися національні легкоатлетичні змагання. Першими 12-13 серпня кращі юніори країни вийшли на доріжки та в сектори луцького стадіону «Авангард».
   Донецьку область представили 22 спортсмени, які здобули 10 нагород (5 золотих, 1 срібну, 4 бронзові). У підсумку команда Донеччини набрала 843 очки і посіла друге місце командного заліку, поступившись лише представникам Київської області (1171).
   Чемпіонами України серед юніорів стали Андрій Дибка у стрибках з жердиною, подолавши планку на висоті 4,90 м, і Марія Ларіна у метанні диску вагою 1 кг (41,27). Ще одне «золото» у командну скарбничку додали Микола Овсянников і Олександр Сосновенко у складі естафетної команди 4х100 м (43,53).
   Четверті місця на бігових дистанціях посіли Олександр Сосновенко на 100-метрівці (10,93), Кристина Юрчук на 100-метрівці з бар’єрами (14,38), Еліна Пристинська на 200-метрівці (25,29).
   15-16 серпня у Луцьку пройшов командний чемпіонат України з легкої  серед дорослих і молоді. Бронзову нагороду цих змагань здобув Микола Овсянников у складі естафетної команди 4х400 м (3.20,76). Четверте місце у стрибках з жердиною посів Андрій Дибка (4,80).