КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Легкоатлетки коледжу тріумфують на чемпіонаті Албанії

   Через війну, розв’язану російським агресором в Україні, багато спортсменів вимушено покинули свої домівки – всебічна підтримка у забезпеченні нових місць для їх тренувань надається як в інших регіонах нашої держави, так і за кордоном.

   Албанія гостинно зустріла перспективних легкоатлеток Донецької області. Результатом їх плідної підготовки в безпечних комфортних умовах став успішний виступ на відкритому чемпіонаті Албанії, що відбувся в місті Корче 13 травня 2022 року.

   У жіночих змаганнях зі штовхання ядра вагою 4 кг на п’єдестал пошани зійшли дві представниці Донеччини. З результатом 13,40 м перемогла вихованка Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, атлетка Школи вищої спортивної майстерності Марія Ларіна. Віцечемпіонкою з особистим рекордом 12,26 м стала представниця нашого коледжу і ШВСМ Марія Стрєлець.

   За підсумками змагань з метання молота перше місце посіла Ганна Ткачова, а друге – Юлія Токарєва. Їхні результати склали 55,30 м та 51,78 м відповідно.

   Вітаємо легкоатлеток, а також тренера-викладача Павла Задорожного.