КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІМ. С. БУБКИ"

Легкоатлети коледжу – переможці зимових чемпіонатів України

З 26 січня по 12 лютого 2021 року в легкоатлетичному манежі УАБС міста Суми відбулись чотири чемпіонати України з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів усіх вікових категорій. Переможцями та призерами цих змагань стали учні та студенти Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

З 26 по 28 січня календар національних змагань з легкої атлетики 2021 року відкрив чемпіонат України серед юніорів (U-20), в якому взяли участь 434 представники 25 регіонів країни. За підсумками виступів спортсмени Донецької області набрали 873 очки і посіли другий рядок командного заліку, поступившись лише атлетам Києва (1016 очок) і випередили однолітків з Харківщини (871 очко). Вагомий внесок в командний успіх Донеччини зробили учні та студенти КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки».
   Чемпіонами України серед юніорів стали:
- Олександр Сосновенко (III курс, м. Дружківка) – з бігу на 60 метрів (6,92) та з бігу на 200 метрів (22,23);
- Євгенія Коновалова (IV курс, м. Костянтинівка) – з бігу на 60 метрів (7,64);
- Кристина Юрчук (III курс, м. Бахмут) – з бігу на 60 метрів з бар’єрами (8,58);
- Еліна Пристинська (II курс, м. Краматорськ) – з бігу на 200 метрів (24,73), яка також отримала бронзову нагороду з бігу на 60 м (7,67).
   Віцечемпіонкою у штовханні ядра вагою 4 кг стала Марія Ларіна (11 клас, м. Торецьк) – 13,55.
   Золоті медалі в естафеті 4х200 метрів серед юніорок (1.41,55) здобули: Кристина Юрчук (III курс, м. Бахмут), Євгенія Коновалова (IV курс, м. Костянтинівка), Еліна Пристинська (II курс, м. Краматорськ), Євгенія Кукліна (II курс, м. Краматорськ).
Бронзові медалі в естафеті 4х200 метрів серед юніорів (1.32,97) здобули Єгор Баранник (11 клас, м. Костянтинівка) та Данило Журавов (IV курс, м. Костянтинівка).
   30 та 31 січня суперництво атлетів продовжилось у форматі командного чемпіонату України у приміщенні, в якому позмагались команди 26 регіонів країни – загалом 392 учасники.
   Вдруге поспіль спортсмени Донеччини посіли другу сходинку в командному заліку, набравши 523 очки. Перше місце – у команди Києва (612), третє – у Харківщини (511).
   Команда Донеччини виборола срібні нагороди у змішаній естафеті 4х400 метрів (3.34,10), а в її складі виступив Микола Овсянников (IV курс, м. Маріуполь).
   З 6 по 8 лютого легкоатлетичний манеж став ареною юнацького чемпіонату України у приміщенні, який зібрав 592 спортсменів 2004-2005 р.н. з 26 регіонів країни
   Представники Донеччини посіли четверте місце командного заліку, набравши 696 очок. Попереду фінішували команда Києва (1116 очок), Житомирщини (810 очок) та Київщини (771).
   Чемпіоном України серед юнаків з бігу на 3000 м став Василь Несміянов (II курс, м. Слов’янськ) – 9.08,61.
   Віцечемпіонкою у штовханні вагою 3 кг ядра стала Марія Ларіна (11 клас, м. Торецьк) – 15,16.
   Бронзові призери: Андрій Шагаєв (II курс, м. Маріуполь) з бігу на 60 м з бар’єрами – 8,51; Валентин Лобода (I курс, м. Бахмут) зі стрибків з жердиною – 4,20; Євгенія Кукліна (II курс, м. Краматорськ) з бігу на 200 м – 26,35.
   З 10 по 12 лютого відбувся головний національний старт зимового сезону – відкритий чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих і молоді, де конкуренцію 454-м спортсменам з 25 регіонів України склали представники Вірменії, Киргизстану та Туреччини.
   За підсумками національного чемпіонату команда Донецької області посіла другий рядок командного заліку. Набравши 1981 очко, легкоатлети Донеччини поступились атлетам Києва (3269) і обійшла суперників із Київської області (1960).
Чемпіонкою України з бігу на 60 м з бар’єрами серед молоді стала Кристина Юрчук (III курс, м. Бахмут) –  8,55.
   Віцечемпіоном зі стрибків з жердиною серед молоді став Андрій Дибка (IV курс, м. Бахмут) –  5,12 (особистий рекорд).
   Бронзовою призеркою з бігу на 200 м серед молоді стала Еліна Пристинська (II курс, м. Краматорськ) – 24,86.
   Дві нагороди здобула Євгенія Коновалова (IV курс, м. Костянтинівка), яка показала особистий рекорд з бігу на 60 м – 7,59, посівши друге місце серед молоді, а також третє серед дорослих.
   До змагань національного рівня учнів і студентів підготували тренери-викладачі з легкої атлетики КЗ «ДОСКСП ім. С.Бубки»: Костянтин Васькін, Павло Задорожний, Олександр Захожий, Дмитро Захожий, Олексій Кривошанов, Юрій Седньов, Олексій Семенов, Тетяна Серорез, Михайло Третьяков, Ірина Шевченко.