gallery/1459189756_youtube3
gallery/1459189116_facebook2
gallery/1459189677_twitter

ДОНЕЦЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ

ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ

gallery/логотип

«Профілактика інфекцій що передаються статевим шляхом»

Здоров’я — розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети.

   Статеве виховання має не тільки моральне і медичне, а й велике соціальне і демографічне, а, відповідно, і державне значення. Посильна, грамотна і зацікавлена участь у ньому – справа всіх, хто готує молоде покоління до життя.
30 жовтня психолог кабінету «Альтернатива» КДМ КНП «БЛІЛ м. Бахмут» Макогон Ю.В., спільно з лікарем-дерматологом  шкірно-венерологічного диспансера міста Петровим В.В,  в спортивному комплексі «Металург» для студентів ДОНЕЦЬКОГО ВИЩОГО УЧИЛИЩА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ лекцію зі статевого виховання «Профілактика інфекцій що передаються статевим шляхом»(ІПСШ).  
   Ще донедавна питання статевого виховання не стояло так гостро, як тепер. На це є свої причини: по-перше, акселерація, що прискорила статеве дозрівання; по-друге, великий потік різноманітної позитивної та негативної інформації; по-третє, природна дитяча допитливість. Тому під час лекції студенти дізналися багато достовірної інформації про загальні ознаки захворювань, які захворювання відносяться до ІПСШ, як можна уникнути зараження ІПСШ.,  фахові поради та отримали відповіді на свої численні запитання.
   Наприкінці лекції студенти отримали від жіночої консультації КНП «БЛІЛ м. Бахмут» були надані засоби індивідуального захисту (презервативи).

gallery/лекція гігієна (5)